Проблеми със сайта и форума

Правила, проблеми и препоръки

Модератор: clappingmonkey

Отговори
Потребителски аватар
clappingmonkey
Регистриран: 21 май 2018, 10:19
Дадени: 65 пъти
Получени: 50 пъти

28 май 2018, 01:51

reserved
Коста
Регистриран: 24 апр 2019, 17:04
Устройство: Note9
Дадени: 198 пъти
Получени: 166 пъти

25 апр 2019, 14:54

Тоя gleam.io нещо не работи както трябва. Първо искаше да се логна. Избрах с мейл - ОК.
Прие отговор по темата с любим телефон, прие и това, че съм посетил ФБ (въпреки, че нямам регистрация там), но неще да ме препрати до тубата, без да се логна с гугълски акаунт!?!
На картинките се вижда, че съм логнат, а пак иска да се логна..

Изображение

Изображение

Как да е, канала в тубата го намерих :D
Чакам още видеа.
Усмихвай се, и нека хората да се чудят какво мислиш ;)
Потребителски аватар
Leon
Регистриран: 21 яну 2019, 12:18
Устройство: Galaxy S9 Plus
Дадени: 1318 пъти
Получени: 905 пъти

25 апр 2019, 15:30

Привет!

gleami от край време си е бъгаво, аз от доста време го ползвам за разни giveaway-ове свързани със смарфтони и PC игри. Често се случва да иска да направиш някоя стъпка и дори да не си я направил, само като отвориш линка да го отчете за изпълнено.
Пробвай да се логнеш навсякъде - facebook, twittre,youtube. След това даваш рефреш на страницата с givealway-a и виж какво ще покаже. Предполагам ще видиш ако някоя стъпна не е изпълнена. А ако все пак показва ,че е изпълнена, можеш "ръчно" да лайкнеш и ретуитнеш :D
Тези акаунти благодариха на автора Leon за поста (общо 2):
Mitko (25 апр 2019, 15:49) • Коста (25 апр 2019, 16:09)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus
Samsung Galaxy Buds

Samsung Android Телеграм група https://t.me/SamsungBulgaria
Коста
Регистриран: 24 апр 2019, 17:04
Устройство: Note9
Дадени: 198 пъти
Получени: 166 пъти

25 апр 2019, 16:09

Leon написа:
25 апр 2019, 15:30
Привет!

gleami от край време си е бъгаво, аз от доста време го ползвам за разни giveaway-ове свързани със смарфтони и PC игри. Често се случва да иска да направиш някоя стъпка и дори да не си я направил, само като отвориш линка да го отчете за изпълнено.
Пробвай да се логнеш навсякъде - facebook, twittre,youtube. След това даваш рефреш на страницата с givealway-a и виж какво ще покаже. Предполагам ще видиш ако някоя стъпна не е изпълнена. А ако все пак показва ,че е изпълнена, можеш "ръчно" да лайкнеш и ретуитнеш :D
Е да, ама не. Нямам ФБ, туитър..
а с гугълския си акаунт не желая да се логвам навсякъде...
Както и да е. Дано да си го оправят скоро.
Усмихвай се, и нека хората да се чудят какво мислиш ;)
galaxyhopper
Регистриран: 27 апр 2019, 10:36
Устройство: Samsung Galaxy S8+
Дадени: 63 пъти
Получени: 123 пъти

27 сеп 2019, 17:09

Прави ми впечатление, че ми се трупат благодарности без да има камбана/икона. Дали, защото съм останал в същата страница, когато са ми ги дали?
Днес внезапно получените благодарности от 70 паднаха на 69. По-късно пак станаха 70 без ново известие (нито като икона/камбана, нито като известие след натискане на икона/камбана
Samsung Galaxy S8 Plus Coral Blue
Samsung clear view standing cover - Благодаря за милия жест от Showtime :)

Как да продаваме снимки направени от смартфона си? - viewtopic.php?f=37&t=1045
Потребителски аватар
clappingmonkey
Регистриран: 21 май 2018, 10:19
Дадени: 65 пъти
Получени: 50 пъти

02 окт 2019, 01:06

galaxyhopper написа:
27 сеп 2019, 17:09
Прави ми впечатление, че ми се трупат благодарности без да има камбана/икона. Дали, защото съм останал в същата страница, когато са ми ги дали?
Днес внезапно получените благодарности от 70 паднаха на 69. По-късно пак станаха 70 без ново известие (нито като икона/камбана, нито като известие след натискане на икона/камбана
Ще разгледам ситуацията и ще я тествам, за да проверя дали е възможна подобна аномалия.

Може ли с повече подробности да опишеш какво си правил преди/по време/след. Може и на ЛС, мерси. (:
Отговори

Върни се в “iDroidBG - за сайта и форума”